Зустрічай новий логотип Avon!

реєстрація в ейвон

Ми всі чудово знаємо логотип Avon, адже ми використовували його протягом багатьох років. Але ми змінюємося і разом з цим змінюється фірмовий стиль нашого бренду. Отже, ми представляємо новий логотип, який вже з травня з’явиться на деяких продуктах і в каталогах.

Подобається? Ми вважаємо, що логотип відображає сутність Avon — сміливий, впевнений і актуальний. Avon готовий з ентузіазмом підкорювати світ краси.

У найближчі місяці ми будемо поступово впроваджувати новий логотип, у нас в планах багато цікавого, що допоможе нам «оживити» наш бренд. Тож деякий час ти бачитимеш суміш старого та нового логотипів.

І вже цього року ми будемо святкувати повне оновлення бренду разом з тобою!

Чому Avon змінює свій логотип?

Оновлення логотипу Avon сигналізує про нову главу для Avon. Звичайно, логотип — це тільки одна зі складових візуальної ідентичності бренду. Наш бренд доповнюють зображення, які ми використовуємо, і те, як ми говоримо про нашу компанію. Разом ці елементи емоційно об’єднують нас з клієнтами і висловлюють наші ідеї.

Ми працюємо над оновленням всіх елементів нашого бренду. Новий логотип сміливий і впевнений, але при цьому має теплий вигляд. Він краще відображає Avon, як сучасний бренд краси.

Чому я бачу новий дизайн лише десь, чому все не змінилося водночас?

У Avon є тисячі матеріалів та виробничих циклів по всьому світу, що робить перехід до нового логотипу великим завданням.

Ми вирішили поступово почати вводити новий логотип у наше виробництво та друковані матеріали.

Ми чекаємо на завершення карантину, щоб відсвяткувати перехід до нового бренду. Тоді ми зможемо голосно, урочисто і з гордістю розповісти всьому світу, що ми починаємо нову главу нашої подорожі.

Це означає, що ти можеш бачити, що новий логотип починає з’являтися протягом наступних кількох місяців, поки ми поступово оновлюємо всі наші матеріали.

Тобі не потрібно нічого робити додаткового!

Що я можу сказати своїм клієнтам, якщо вони помічають, що на одному з товарів або друкованих матеріалах логотип відрізняється від інших?

Разом з тобою ми створюємо новий бренд, який сигналізує про нову еру для Avon.

Avon є світовим брендом, і це означає, що він має тисячі виробничих циклів та контактних точок з клієнтами, тому ми будемо поступово переходити на новий дизайн. Клієнти впевнено можуть продовжувати розраховувати на високу якість продукту.

Ми запрошуємо наших клієнтів долучитися до святкування запуску нового логотипу після закінчення карантину.

Чи можу я пропонувати своїм клієнтам товари зі старим логотипом?

Так! Ти можете продовжувати пропонувати клієнтам наші продукти високої якості, як з новим логотипом, так і зі старим.

Я переживаю, що мої клієнти будуть вважати, що продукція є підробкою.

Певний час ти бачитимеш суміш старого та нового логотипу. Тобі не потрібно переживати з цього приводу, все законно, але якщо в тебе є якісь занепокоєння щодо підроблених товарів, будь ласка, зв’яжись з нами.

реєстрація в ейвон
Звичний логотип Ейвон ще послужить справі!