Замов сироватку з протінолом в кампанії 04/2020!

avon anew protinol

Ти вже чула про інновацію компанії Ейвон — першу в світі амінокислоту Protinol? Наразі майже кожен, хто спробував нову сироватку Anew від Avon та вирішив поділитись своїм досвідом в соціальних мережах, вже збирає замовлення! Неочікувано для всіх з’явився флешмоб #anewprotinol.

Хочеш приєднатись до флешмобу? В тебе є можливість зробити це під час демо-запуску сироватки з протінолом «Інновація» в кампанії 4/2020. Згідно останніх досліджень попиту на даний продукт, жінки отримують неочікувані та вражаючі результати! Саме тому тобі надається можливість оформити попереднє замовлення сироватку «Інновація» в каталозі Ейвон 3/2020!

 Avon Anew
Сироватка «Інновація» від Avon Anew розфасована в ампули.

Що це дає саме тобі? Гарантоване отримання сироватки в замовленні з каталогу Ейвон 4/2020! Ти зможеш спробувати новинку однією з перших, приєднатись до нашого флешмобу та знайти нових клієнтів!

Оформити попереднє замовлення просто:

Вкажи код 1344060 в замовленні з каталогу 3/2020.

Очікуй отримання продукту в своєму звичайному замовленні з каталогу Ейвон 4/2020.

Вартість сироватки за попереднім замовленням — 269 грн.

сыворотка Avon Anew
Ампули сироватки упаковані в коробку.

Серед тих, хто в кампанії 04/2020 опублікує відгук про використання сироватки, Ейвон проведе конкурс! Деталі конкурсу — перед початком дії каталогу Ейвон 4/2020. Не прогав можливість приєднатись до флешмобу #anewprotinol!