Як представнику Ейвон залишатись ефективною вдома?

Більшість із представників Ейвон вимушені нині залишатися вдома, проте це не причина ставити на паузу улюблену справу.

В сучасному світі можна якісно підтримувати контакти та живе спілкування, не виходячи з дому. До того, ж Avon надає своїм представникам безліч інструментів, щоб залишатись на зв’язку:

— інтерактивна брошура;

— онлайн-вітрина;

— діджитал інструменти та соціальні мережі;

— месенджери для спілкування з клієнтами та командою.

Так твій карантин мине і цікаво, і з користю. А як бути ефективною вдома та все встигати, читай у наших порадах.

Головне — це самодисципліна

Самодисципліна – ключовий фактор успіху! Детально плануй свій тиждень та день. Розписано має бути все — домашні справи, дзвінки клієнтам, робота з командою тощо. Для зручності заведи гарний блокнот або користуйся численними додатками для смартфонів. Головне – додержуватись графіку.

Бадьорість — твій настрій!

Бадьорий ранок. «Зекономлений» час на підготовку до роботи в офісі витрачай на приємні дрібнички – вийди на пробіжку, приготуй особливий сніданок, вивчи 10 нових слів іноземною мовою.

Геть піжаму! Піжама ніколи не налаштує на серйозний робочий день. Домашня самоізоляція – це чудова нагода експериментувати з оригінальними образами та сміливим макіяжем. Хто зна, може з карантину ти вийдеш зовсім новою людиною?

Дивись в очі!

За можливості роби відеодзвінки, щоб бачити очі твого клієнта. Візуальний контакт покращує сприйняття інформації і створює відчуття, що ви на відстані витягнутої руки, а це може наблизити вас обох до успішного результату переговорів.

Будь на зв’язку! Налаштуй сповіщення на телефоні зі Skype, Viber, електронної пошти та соціальних мереж. В такому незвичному режимі важливо бути в курсі всього, що відбувається та вчасно реагувати на повідомлення чи дзвінки.

Своєчасно відпочивай!

Роби перерви! Під час будь-якої роботи обов’язково потрібно відволікатись. Щоб не страждала шия, спина, очі та й мозок, зроби невеличку зарядку, присвяти декілька хвилин якимось стороннім справам.

Зробив діло, гуляй сміло! В режимі карантину ми позбавлені звичного нам дозвілля. Проте це чудова нагода весело провести час з родиною! Передивись сімейні фотоальбоми, пограй в ігри, приготуй щось смачненьке. Головне – цінуй та підтримуй своїх близьких!

Дякуємо, що ти з Avon! Бережи себе!

реєстрація в ейвон