Важлива новина порталу навчання Ейвон

реєстрація в ейвон

На порталі навчання Ейвон стартує новий онлайн курс Artistique — супер корисне та коротке навчання, на якому ти дізнаєшся багато корисного.

Це:

Як вибрати парфуми з нової колекції крафтових ароматів Artistique від французьких парфумерів;

Які характеристики та переваги крафтових ароматів Artistique;

Як запропонувати їх своїм знайомим та отримати більше вигоди від замовлення.

реєстрація в ейвон

Поспішай пройти навчання! Для найшвидших підготовані сюрпризи! Всі представники та партнери Ейвон, які пройдуть курс до 6 травня, гарантовано отримають можливість придбати листівку-гід одразу з трьома пробними зразками ароматів Artistique за 9,99 грн. Просто вкажи код 70465 при розміщенні замовлення!

Гарна новина! Замовити зразки за спеціальною ціною можна у необмеженій кількості в Кампаніях 06-07/2020.

Переходь на портал навчання через Avon On (шукай цей розділ зліва у меню додатку), або на сайті Представника (меню вгорі – «НАВЧАННЯ»), або за прямим посиланням просто зараз.

Шукай відео, як успішно пройти курс на порталі навчання.

реєстрація в ейвон

Важливо! Звичайна ціна для всіх представників, які не пройдуть онлайн-курс, становить 35 грн. за одну листівку з трьома зразками Artistique, та 99 грн. за п’ять листівок.

Підключення пропозиції на придбання зразків буде відбуватися у два етапи: за результатами 2-го тижня кампанії 06/2020 та за результатами 3-го тижня кампанії 06/2020.

Тобто, представники та партнери, які пройдуть навчання до 29 квітня, зможуть замовляти листівку зі зразками за 9,99 грн. вже з 30 квітня і до кінця кампанії 07/2020. Представники та партнери, які пройдуть навчання з 30 квітня по 6 травня, зможуть замовити листівку зі зразками за 9,99 грн. протягом кампанії 07/2020.

Перевірити своє ім‘я у списку можливо, звернувшись до контакт-центру Avon.

реєстрація в ейвон

Бережи себе! Залишайся з Avon!