Шановний представник Ейвон! Проголосуй за Єлизавету Коробченко!

реєстрація в ейвон

У нас є важлива справа для тебе, представник Ейвон! Твій голос важливий, як ніколи! Наш Генеральний директор Єлизавета Коробченко увійшла в рейтинг ТОП-25 найуспішніших бізнес-леді країни. Підтримаймо її та проголосуймо, щоб закріпити свою позицію №1 у галузі BEAUTY та підтвердити, що ми — найбільша спільнота успішних жінок в Україні!

Нам точно до снаги набрати максимальну кількість голосів! Голосування триває до 5 лютого. Перейди за посиланням и віддай свій голос за Єлизавету Коробченко!

реєстрація в ейвон

Вже два роки Єлизавета Коробченко очолює компанію Avon Україна. Косметичному бізнесу пані Єлизавета віддала понад шістнадцять років. У відділ продажів компанії вона прийшла 2002 року, з тих пір залишилась там. У 2006 році керувала відділом продажів в Латвії, Литві та Естонії. З 2013-го очолила бізнес Avon в Балканських країнах.

За час її роботи регіон отримав відмінні показники роботи, зміцнив свої позиції й досягнув стабільного росту.

реєстрація в ейвон

У лютому 2018-го пані Єлизавета повернулася до України, де обійняла посаду генерального директора Avon в Україні та Грузії. За її керівництва компанія презентувала і впровадила нову лінійку для молоді східної Європи MARK, а також лінійку корейської косметики K-Beauty by Avon.

Принцип роботи Єлизавети Коробченко звучить так: у будь-якій справі намагатися побачити нові можливості і не концентруватися на перепонах, адже це дає змогу швидше знайти шлях до реалізації цілей.

реєстрація в ейвон

Своїм найбільшим досягненням пані Єлизавета вважає спільноту Ейвон – усіх, хто протягом останніх п’ятнадцять років був у її команді, хто повірив у себе та разом зі нею досяг успіху, хто з теплом згадує спільну роботу на усіх етапах нашої кар’єри.

Єлизавета Коробченко організувала проект #хороБРА, покликаний нагадувати про обов’язкові для жінок візити до мамолога, аби запобігти раку молочної залози на ранніх етапах.

Голосуючи за Єлизавету Коробченко ти голосуешь за майбутнє!