Розкажи всім про можливості Ейвон!

реєстрація в ейвон

З карантину ми всі вийдемо новими людьми – з новими знаннями, навиками, планами і баченням свого життя. І гарантовано на час карантину кожен з представників Ейвон стане сам собі перукарем, косметологом, візажистом, майстром з манікюру.

реєстрація в ейвон

Саме ти, наш дорогий партнере Ейвон, та твоя команда представників можете стати для сотень тисяч українських жінок провідниками у світ улюблених б’юті-процедур в умовах самоізоляції.

реєстрація в ейвон

Шановна україночка! Якщо у тебе немає змоги завітати до салона краси, не впадай у відчай. Адже у Avon є все для тебе – і фарби для волосся, і різноманітні засоби для всіх типів шкіри, і розкішна палітра кольорів лаків для нігтів. А про декоративну косметику взагалі нема чого говорити – з нею можна створити будь-який лук для домашнього фешн-показу.

реєстрація в ейвон

Ми хочемо, щоб наші клієнти знали: партнери та представники Ейвон справжні експерти та феї. У них є все, щоб виглядати завжди розкішно, зокрема, у цей непростий час!

реєстрація в ейвон

Тому ми запустили комунікаційну платформу #ПідтримайУкраїночку. Її мета – закликати жінок України допомагати одна одній у ці часи невизначеності, адже Ейвон – це спільнота жінок, готових завжди підставити плече!

реєстрація в ейвон

Ми підготували серію картинок, які інформуватимуть клієнтів про це.

реєстрація в ейвон

Разом ми доможемо україночкам бути красивими навіть на карантині!

реєстрація в ейвон

реєстрація в ейвон