Реєструйся в Ейвон, щоб користуватись перевагами!

реєстрація представником ейвон україна

Арсенал парфумів Ейвон озброює представника компанії для будь-якої життєвої ситуації. Після реєстрації в Ейвон ти отримаєш доступ к парфумам, здатним змінювати життя на краще!

Ейвон пропонує парфум Максима для використання в робочий час.

реєстрація в ейвон українаБлагородний, чуттєвий, яскравий аромат Maxima неодмінно стане твоїм улюбленцем! Для прихильниць шлейфових, стійких парфумів із витонченою квітково-деревною композицією це справжня знахідка. У вишуканому коктейлі з ніжних квітів жоржин і троянд зійшлися теплі, смолисті нотки іммортелю, смачні акорди какао та ванілі. Відчуй свою бездоганність із парфумною водою Maxima!  

Подаруй свому бойфренду!

реєстрація ейвон українаПотужний, багатогранний аромат Maxime із рідкісними нотами ладану уособлює образ мужнього, сильного чоловіка, який уміє жити зі смаком. Терпкі, глибокі акорди ладану та дерева пробуджують чуттєвість та жагу до яскравого, наповненого життя. Аристократ по духу, мрійливий романтик, і в той же час сильний, цілеспрямований чоловік, який любить свободу й красиве життя, – такий він герой аромату Maxime.

Кращий аромат для вечірки, це…

ейвон реєстраціяТи втілюєш собою жіночність, чарівність і життєрадісність. Твій аромат – це магічне поєднання ніжної малини і деревної молекули кашеміру, доповнене кремовою нотою квітів жимолості.

Для нього…

реєстрація представником ейвонЙого енергія і сила заворожують. Альфа-чоловік, він з упевненістю дивиться в майбутнє і сміливо йде до своєї мети. Секрет його сили – у коханій жінці та особливому ароматі, в якому гостра свіжість бергамота і лаванди поєднується з нотами теплого кедра.

Йдеш на побачення?

реєстрація ейвон
Скористайся парфумерним набором «Тудей»!

А йому подаруй…

реєстрація в ейвонЗ парфумами Ейвон успіх чекає і тебе і твого обранця!