Настя Каменських — обличчя Ейвон!

реєстрація в ейвон

У Ейвон просто шалена, запаморочлива, фантастична новина! Відома співачка Настя Каменських стає обличчям нової лінійки декоративної косметики Power Stay від Avon!

Зірка прийняла участь в ексклюзивній зйомці новинок каталогу Avon в Кампанії 07/2020 та стала амбасадором нової лінійки косметики Power Stay від Avon. Настя Каменських якнайкраще відображає філософію нової серії: талановита, цілеспрямована, завзята, багатостороння – життя зірки активне й насичене подіями та справами. Образи, у яких ви побачите NK підкреслюють філософію Power Stay, де ніжні денні луки змінюються яскравими вечірніми.

Зустрічай круті продукти лінійки Power Stay:

Водостійка туш для вій «Об’єм 24 години». Інноваційна формула з протеїном та амінокіслотами, які захищають вії від пошкодження. Щіточка промальовує кожну вію і створює неймовірний об’єм.

Тіні-олівець для повік «СуперСтійкість» та Олівець для очей «Стійкість кольору». Еластична кремова текстура засобів дозволяє наносити та розтушовувати їх швидко та легко, а також робити чіткі лінії. Посилений пігмент забезпечує яскравість кольору.

Рідка помада для губ «СуперСтійкість». Помада тримається на губах до 16 годин, не розтікається та не залишає слідів на поверхнях. Кольорова гама варіюється від нюдових до яскравих відтінків.

Консилер для обличчя «СуперСтійкість» і Тональний крем для обличчя «24 години стійкості». Засоби не залишають слідів на одязі чи на смартфоні. Легка текстура матового покриття не забиває пори і комфортно лягає на шкіру. Консилер і тональний крем рівномірно перекривають всі недосконалості шкіри та темні кола під очима.

Вперед з драйвом до Кампанії 07/2020!

реєстрація в ейвон
Настя Каменських тепер в Ейвон!