Купувати продукцію Avon вигідно та безпечно!

реєстрація в ейвон

Зараз увесь світ занепокоєний пандемією коронавірусу. Саме тому ми хочемо запевнити кожного представника та клієнта Ейвон, що ми надзвичайно ретельно контролюємо усі наші посилки. Доставка супроводжується найвищим рівнем контролю безпеки та гігієни відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Команда Avon завжди приділяє особливу увагу упаковці та доставці продукції. Кожен етап збору замовлення ретельно контролюється та відслідковується. У зв’язку з ситуацією в Україні, компанія ввела додаткові правила безпеки для кожного співробітника.

Посилен санітарний режим в офісі. Ми використовуємо санітайзери, а місця частих контактів ретельно дезінфікуються.

Увесь персонал, відвідувачі та кур’єри перед входом проходять температурний контроль.

Персонал, який безпосередньо контактує з кур’єрами, використовує гумові рукавички.

Водіям вантажних автомобілів, які доставляють товар, заборонено розпаковувати та упаковувати товар. Вони чекають у вантажівці протягом усього процесу адміністрування.

Подібних гігієнічних правил дотримуються перевізники посилок, з якими ми співпрацюємо, щоб замовлення потрапило до представника Ейвон безпечно.

Ми завжди піклуємося про кожного клієнта та співробітника компанії, тому радимо дотримуватись рекомендацій МОЗ і, за можливості, залишатися вдома.

реєстрація в ейвон
130 років безпеки з Ейвон 

Для розміщення замовлення онлайн використовуйте вітрину представника Ейвон, для вибору продукції — каталог. Для цього не потрібно виходити з дому!