“Краса поза правилами” — відеопроект Ейвон

Зустрічай новий сезон неймовірного проекту Ейвон «Краса поза правилами», в якому ми змінюємо не тільки зовнішність, а й життя!

На цей раз ми відправимося в захоплюючу подорож по всій Україні. Кожна учасниця передаватиме естафету натхнення наступній дівчині.

У кожного є своя мрія, але не кожному вдається її втілити. Часто буває так, що мрія здається нездійсненною. Причини тому різні. Може бракувати впевненості в своїх силах та підтримки близьких людей. Часто ми зазнаємо поразки через відчуття страху.

У новій серії ти познайомишся з першою учасницею. Катерині Заєць 37 років, вона не припиняє мріяти.

Катерина розкаже про свою мрію і пояснить чому їй так складно реалізувати себе. Наші експерти Андре Тан, Олександр Кодак, Тетяна Чернишова, а також улюбленець мільйонів — секретна суперзірка підготували для неї складні завдання, які допоможуть здійснити катрусину мрію! Ми віримо, що великий успіх починається з маленьких кроків!

Як ти думаєш, чи вийде в неї? Чи зможе Катерина подолати всі труднощі? Слідкуй за випуском нових серій і ти знайдеш відповіді на ці запитання, дізнаєшся як змінитися на краще і стати більш впевненою!