Благодійний челендж представників Ейвон

реєстрація в ейвон

З попередніх комунікацій представники Ейвон вже знають, що у 2021 році у нас є спільна шляхетна мета — зібрати 930 тис. грн., які ми направимо на підтримку програм «Місія проти раку молочної залози» та «Місія проти насильства над жінками».

реєстрація в ейвон

У квітні Avon запускає одразу дві новинки у категорії «Благодійні продукти»: брошку у підтримку місії проти раку молочної залози та брошку у підтримку місії проти насильства над жінками. Усі 100% прибутку від їх продажу будуть спрямовані на підтримку благодійних програм Avon.

Тож саме у квітні Avon оголошує челендж #БЛАГОДІЙНІСТЬПАСУЄДОВСЬОГО

Запрошуємо тебе приєднатися до челенджу та взяти участь у розіграші подарунків.

Період дії: по 30 квітня 2021.

Умови прості:

Крок 1: Купуй брошку «Рожева стрічка» (код 1435901) або «Проти домашнього насильства» (код 1435902). А краще – обидві!

Зверни увагу! Брошка 1435901 представлена у каталозі Квітень та на сайті. Брошка 1435902 представлена тільки на сайті та доступна для замовлення з 15 квітня.

реєстрація в ейвон

Крок 2: Створи з нею креативний лук – використовуй так, як тобі заманеться!

Крок 3: Зроби селфі або фото свого луку з брошкою та завантаж світлину через додаток Avon On з використанням спеціальної рамки, у будь-яку соцмережу з хештегом. #БЛАГОДІЙНІСТЬПАСУЄДОВСЬОГО. Кількість публікацій не обмежена!

Всі Представники Ейвон, які виконають умови челенджу, беруть участь в розіграші подарунку. За допомогою програми random буде обрано 20 переможців, які отримають набір келихів.

реєстрація в ейвон