Адресна доставка Ейвон

реєстрація в ейвон

Адресна доставка Ейвон здійснюется в будь-яку точку України! Avon вміє бути ще ближчим!

Використовуй всі можливості сервісу адресної доставки Ейвон:

розміщуй замовлення у будь-який день кампанії;

отримуй замовлення на будь-яку адресу;

кур’єр доставить замовлення у зручний для тебе час.

реєстрація ейвон

Як зробити оформлення замовлення з адресною доставкою

Ваше замовлення буде доставлене на будь-яку зручну для вас адресу!

Зверніть увагу:

Послуга «Адресна доставка» доступна для нових Представників, які розміщують своє перше замовлення.

Послуга доступна тільки для зареєстрованих в AVON-Mobile, тому що СМС з номером експрес-накладної надається лише на номер AVON-Mobile, який зареєстровано по Рахунку Представника не пізніше, ніж за добу до початку розміщення замовлення!

Вартість послуги адресна доставка складає 50 грн. за замовлення або за замовлення з послугою “день в день” для міст Київ та Дніпро — 60 грн.

Вартість доставки замовлення (сума 50,00 грн. або 60,00 грн. для послуги день в день) буде включена ДП Ейвон Косметікс Юкрейн до накладної рахунку.

Зробити замовлення з адресною доставкою швидко та зручно:

  • При розміщенні замовлення, на четвертому кроці — «Доставка та оплата замовлення» — оберіть тип доставки «Адресна доставка».
  • На цьому ж кроці, у розділі «Деталі доставки» натисніть «Введіть нову адресу доставки».
  • Під час внесення адреси, виберіть область та населений пункт. Після цього вкажіть вірну адресу доставки у форматі: «вул./просп./пров. ХХХХ, буд.ХХ (корпус якщо є), кв.ХХ»

Якщо ваша адреса доставки знаходиться в містах Київ або Дніпро, Ви маєте змогу скористатися послугою «Адресна доставка в день оформлення замовлення». Для отримання замовлення в день його розміщення, замовлення повинно бути відправлене до 10.00 в день отримання.

Ви можете вказати довірену особу для отримання цього замовлення.

Зверніть увагу! Слід вводити через пробіл тільки ім’я та прізвище отримувача українською мовою. Якщо в цьому полі будуть інші символи (цифри, латинські літери, розділові знаки тощо), система не розпізнає такий запис і отримати замовлення зможе тільки Представник особисто.

Переконайтесь що введені дані отримувача співпадають з документом, що посвідчує особу!

Щойно Ваше замовлення буде доставлене у ваше місто Ви отримаєте СМС-повідомлення.

Приклад СМС-повідомлення: «Доброго дня! Ваше замовлення №____ прибуло у місто. Чекайте додаткового дзвінка від кур’єра»

Для отримання замовлення у кур’єра, необхідно надати паспорт особи, що вказана як отримувач та поставити підпис у документах про отримання замовлення.

Якщо Ви відсутні у вказаний час за адресою доставки, кур’єр очікує не більш ніж 10 хвилин, при цьому ви отримуєте СМС-нагадування:

«Доставка AVON. Служба доставки буде чекати на вас до ХХ:ХХ. Поспішіть! +380567362188».

Якщо Ви не отримали своє замовлення впродовж 10 хвилин з часу прибуття кур’єра, Ви отримаєте СМС:

«Доставка AVON. Нажаль, служба доставки не може більше чекати. Щоб отримати своє замовлення, будь ласка, зателефонуйте +380567362188».

За вказаним у СМС номером, Ви можете дізнатися, коли та яким шляхом ви зможете отримати своє замовлення. Замовлення зберігається у кур’єрської служби протягом трьох діб, якщо протягом цього часу Ви не отримаєте замовлення, воно буде повернуте в компанію. За наступним посиланням Ви знайдете більш детальну інструкцію з розміщення замовлення з адресною доставкою.

Після опрацювання замовлення з питаннями щодо доставки, необхідно звертатися до телефонної служби постачальника: +380567362188

реєстрація в Ейвон
Доставка продукції Ейвон — своєчасно і адресно!